Важливо! З 1 січня 2018 року вивезення відходів – окрема комунальна послуга

14/11/2018

Відповідно до рішення виконкому від 13 листопада 2018 року, зі структури тарифів на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 1 січня 2019 року вивезення побутових відходів стане окремою послугою. Відтак, ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» розпочинає роботу з укладення договорів про надання послуг із вивезення побутових відходів безпосередньо з власниками квартир багатоповерхових будинків. … Читать далее «Важливо! З 1 січня 2018 року вивезення відходів – окрема комунальна послуга»

читати все

Системі дегазації полігону бути: міськрада виділила землю

7/11/2018

Кропивницький може увiйти в десятку мiст Укрaїни, де полiгон для переробки тa зaхоронення твердих побутових вiдходiв облaднaють системою дегaзaцiї. Міськрада виділила в оренду землю для ТОВ «ЛНК», що займається розробкою проекту будівництва комплексу дегазації полігону твердих побутових відходів ТОВ «Екостайл». Проект з дегaзaцiї передбaчaє зменшення шкiдливих викидiв в aтмосферу, шляхом перетворення гaзiв, що утворюються в … Читать далее «Системі дегазації полігону бути: міськрада виділила землю»

читати все

Корисно: Де в Україні приймають вторсировину. КАРТА

6/11/2018

Представники ТОВ «Екостайл» взяли участь у тренінгу «Рекомендації для розроблення моделі управління відходами ОТГ Кіровоградської області», організований Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) та громадською організацією «Екологічні ініціативи» в рамках проекту «Просування реформи системи поводження з відходами на регіональному рівні в Україні». Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках співпраці для розвитку. Його мета … Читать далее «Корисно: Де в Україні приймають вторсировину. КАРТА»

читати все

Чому не можна спалювати листя та яка є альтернатива?

29/10/2018

Чим погане випалювання рослинності та спалення сміття на подвір’ї? Це цілий перелік шкідливих впливів як на своє здоров’я, здоров’я оточуючих, так і на довкілля. Чому не можна спалювати листя! Потрапляючи в дихальні шляхи людини, дим від спаленого листя викликає респіраторні захворювання, алергії, з’являється підвищений ризик виникнення ракових пухлин. Зниження родючості ґрунту через знищення комах та … Читать далее «Чому не можна спалювати листя та яка є альтернатива?»

читати все

Як безкоштовно здати на міське сміттєзвалище листя?

19/10/2018

Цього року ТОВ «Екостайл» продовжує БЕЗКОШТОВНО приймати усе листя нашого міста на міське сміттєзвалище. Кожен суб’єкт господарювання та громадянин може привезти листя на сміттєзвалище, де його приймуть безкоштовно за умови: в автомобілі має бути лише чисте листя. Якщо воно буде перемішане зі сміттям, працівники полігону зможуть прийняти його тільки платно (оскільки листя не піде на … Читать далее «Як безкоштовно здати на міське сміттєзвалище листя?»

читати все

Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо встановлення ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» тарифу на послугу з захоронення побутових відходів

11/10/2018

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення відкритого обговорення (слухання) питання щодо необхідності встановлення ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» тарифу на послугу з захоронення побутових відходів (на виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866) ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» є надавачем послуг із захоронення побутових відходів у: м. Кропивницький. Відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» … Читать далее «Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо встановлення ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» тарифу на послугу з захоронення побутових відходів»

читати все

«Екостайл» вчить школярів Кропивницького сортувати відходи

10/10/2018

Вчора, 9 жовтня, компанія «Екостайл» спільно з обласною бібліотекою для дітей ім. Т. Г. Шевченка розпочала проведення уроків екологічного виховання під девізом «Екостайл. Еко-стиль твого міста». Уроки вже побачили учні 1-3 класів ЗОШ №4,  НВК Кіровоградський колегіум та НВО «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступеня «Гармонія» — гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного … Читать далее ««Екостайл» вчить школярів Кропивницького сортувати відходи»

читати все

Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» на 2018-2019р.

8/10/2018

На виконання умов постанови НКРЕКП від 30.06.2017р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ТОВ «ЕКОСТАЙЛ»  4 вересня 2018 року провело відкрите обговорення (відките слухання) щодо проекту Інвестиційної програми на 2019 рік. За результатами проведеного відкритого обговорення (відкритого слухання) ухвалили … Читать далее «Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» на 2018-2019р.»

читати все

Кропивницький одним із перших має можливість обладнати полігон системою дегазації

5/10/2018

Ділянка під будівництво системи дегазації полігону ТОВ «Екостайл» успішно пройшла земельну комісію у міській раді Кропивницького вчора, 4 жовтня. Члени постійної комісії підтримали запропонований проект рішення щодо передачі в оренду земельної ділянки для ТОВ «ЛНК», яке планує запустити систему збору біогазу для виробництва електроенергії. Проект дозволить зменшити викиди парникових газів в атмосферу, виконати законодавство України … Читать далее «Кропивницький одним із перших має можливість обладнати полігон системою дегазації»

читати все

Шкода від спалювання листя, штраф та адміністративна відповідальність

2/10/2018

Шкода від спалювання листя і сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна. При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. … Читать далее «Шкода від спалювання листя, штраф та адміністративна відповідальність»

читати все