«Екостайл» продовжує привчати школярів Кропивницького сортувати відходи

Сьогодні, 27 лютого, компанія «Екостайл» спільно з обласною бібліотекою для дітей ім. Т. Г. Шевченка провели черговий урок екологічного виховання під девізом «Екостайл. Еко-стиль твого міста».

Цього разу урок провели для учнів молодших класів спеціалізованої загальноосвітньої школи №14, НВО «Мрія» та НВК «ЗОШ № 34».

Дітям розказали казку про боротьбу зі сміттям, провели вікторини, розповіли про роботу компанії «Екостайл» та навчили сортувати сміття.

Кожній школі подарували еко-контейнери під папір, пластик та інші відходи. А дітям запропонували стати «Агентами чистоти» ТОВ «Екостайл».

Дітям провели майстер-клас із виготовлення годівничок з органічних матеріалів. Найактивніші отримали подарунки – світловідбивні флікери, що світяться в темні години доби.

Подібні уроки екологічного виховання у співпраці з бібліотекою Шевченка планують проводити й надалі. У рамках програми «Активні громадяни», Британською радою підтримано екологічний проект «Еко-стиль твого міста», започаткований нами й нашими партнерами бібліотекою ім.Шевченка. Це означає, що можливості для важливої просвітницької роботи в напрямку екологічного виховання дітей та молоді значно розширюються.